menu_01
Úvodní stránka Rebel Bike
O společnosti Rebel Bike
menu akce
Půjčovna Rebel Bike
Jízdní kola, dětské vozíky, tažné tyče, prodej, stavba, servis, repase Rebel Bike
Fotogalerie a videogalerie Rebel Bike (1999 - 2011)
Bazar jizdních kol a komponentů Rebel Bike
Partneři a spolupracovníci Rebel Bike
Internetový obchod Rebel Bike
menu_11
Nadpis odkazy
seznam všech akcí

- akce Rebel Bike -
Jak a kam jezdíme?
Čím jezdíme?

společné vyjíždky

Rebel Bike Team

 

home

paticka Nadpis anketa
Proč nepoužívám jízdní kolo jako dopravní prostředek?
Celkem hlasovalo: 108165
Anketa paticka Nadpis fotogalerie
poslední vložená fotografie
Horské elektrokolo Achilles Rebel Comp 2018

počet fotografií: 31083

více
Fotogalerie paticka Nadpis anketa
Myslíte si, že je elektrokolo vhodné také na sportovní jízdu?
Celkem hlasovalo: 62212
Ano23604
Ne19943
Nevím18665
Anketa paticka Nadpis odkazy
Postav si svého Singulara!
Singular kalkulačka
vše o Singular Cycles
trvalý odkaz Singular Cycles
Cesky pohar patickaPůjčovna Rebel Bike, obecné informaceNadpis půjčovna
Půjčovna horských a skládacích kol, dětských vozíků, tažných tyčí a cyklosedaček
paticka Nadpis zboží z e-shopu
Teleskopické sedlovky Kind Shock
Kind Shock Drop Zone
Kind Shock Drop Zone R
Kind Shock Super Natural R
Zbozi z e-shopu paticka Nadpis návštěvnost

Top list

Navrcholu.cz


Seo Servis

Navstevnost paticka
Detail akce

RB Kozzy Style 5. - 6.srpna 2006

28.7.2006

poslat e-mailem tisk

Cílem organizátorů je posunout celou akci zase o kus dál. V první řadě  zlepšili zdravotní zabezpečení akce. Po celý víkend bude na svahu sanitka s posádkou připravenou zasáhnout. Trať podstoupila také mnoho změn a úprav, objeví se velké množství nových překážek, zlepší se návaznost i kvalita jejich provedení.

Můžete se těšit na wallridy, step-up to drop překážky, dirty, dropy, gapy, 13 metrů Die Kurve Gap, 5 metrů Big Drop, ale i mnoho menších a technických překážek. Podařilo se nám též zajistit velmi lákavé a hodnotné ceny. To vše by se nepodařilo bez podpory ze strany spozorů, zejména hlavního partnera závodů RB bikes.

Co se týče samotného systému závodu, rideři budou moci předvést porotě svoje umění ve dvou kvalifikačních jízdách. Vyšší skóre z obou jízd rozhodne o dvanáctce finalistů. Pětičlenná odborná porota bude složena ze zástupců médií a aktivních freeriderů. Finále se pak pojede na 3 jízdy. O vítězi opět rozhoduje nejvyšší počet bodů.

Registrace bude probíhat na místě. Startovné bude činit 250,- Kč i s permanentkou na vlek na celý víkend, 200,- Kč s permanentkou pouze na neděli. U riderů mladších 18-ti let vyžadujeme na přihlášce podpis zákonného zástupce. Přihlášky jsou ke stažení prihlaska.pdf  (1MB). Jejich vytištěním a vyplněním předem ušetříte čas při registraci nám i Vám.

Freeriding na Kozzách - dny 5 - 6. srpna nebudou na Kozích Pláních jen ve znamení Slopestylu. Zajezdit si může přijet každý! Jezdci budou moci využívat nejen slopestyle park, ale i sjezdovou trať a lávky v lese na North Shore sekci. Po celý víkend bude k dispozici od 9:30 do 18:00 hodin vlek. Cena za permanentku na sobotu a neděli bude stát 200,- Kč, nedělní pak 150,- Kč.

Ubytování - stanové městečko bude přímo v areálu závodu u dolní stanice vleku. Pro zhýčkané jedince doporučuji využít bohaté ubytovací kapacity penzionů a hotelů v Českém Krumlově, Kaplici či Velešíně (vše do deseti km).

Doprava - z Českých Budějovic směr Kaplice. V obci Kaplice - nádraží před železničním přejezdem rovně směr Český Krumlov a po dvou kilometrech doleva směrem na Dolní Pláně. Šipkami RB Kozzy Style budou značeny příjezdy z Českých Budějovic, Kaplice i Českého Krumlova.

Dobrá dostupnost je nejen autem, ale i vlakem. Ze stanice Kaplice - nádraží je to pouhé dva kilometry směrem na Český Krumlov.

Interaktivní mapu najdete zde.
Novinky Rebel BikeNadpis hledání

Hledani patickaNadpis novinky

Otestovali jsme extra silný pohon Bafang BBS-HD v kombinaci s baterií Apache Battery R7 614 Wh.

více ]

Sestavte si horské nebo sportovní elektrokolo Achilles s integrovaným středovým pohonem Bafang MaxDrive nebo Comp Drive Systems přesně podle vašich představ. Začněte vlastní barvou rámu, vyberte si léty prověřené komponenty a typ baterie s kapacitou přesně podle vašich požadavků.

více ]

Od středy 30.8. do pátku 1.9.2017 bude z důvodu účasti na cyklistickém veletrhu Eurobike 2017 ZAVŘENO. Děkujeme za pochopení.

více ]

Prohlédněte si nové video zaměřené na elektrifikovaná kola středovými pohony. Poznejte jak snadno jezdí do kopce, bez omezení z kopce, terénem nebo vodou.

více ]

Extra lehké baterie RB Battery jsou speciálně vyvinuté pro sportovně laděné jezdce, kteří vyžadují nízkou hmotnost, dostatečný výkon v kombinaci s dojezdem a v neposlední řadě zachování košíku pro cyklolahev. Umisťují se do rámu ze spodní strany rámové trubky nebo pod sedlo. Baterie RB Battery jsou vyrobené v České republice z kvalitních článků Panasonic/Sanyo nebo Samsung.

více ]

Novinky paticka novinky emailem

zaregistrujte se pro zasílání novinek

rss 2.0
Nadpis RSS
Nadpis ČeMBA
trvalý odkaz ČeMBA
CeMBA paticka

  © 2001 - 2018 Rebelbike.com | Design arnemaDesign | Správa webu Rebel bike | Často kladené otázky (FAQ)

Rebelbike.com BBBparts.cz Detskevoziky.com Rohloff.cz Feltbikes.cz Singularbikes.cz Skladacikola.com
Najdete nás na Facebooku