menu_01
Úvodní stránka Rebel Bike
O společnosti Rebel Bike
Akce Rebel Bike
Půjčovna Rebel Bike
Jízdní kola, dětské vozíky, tažné tyče, prodej, stavba, servis, repase Rebel Bike
Fotogalerie a videogalerie Rebel Bike (1999 - 2011)
Bazar jizdních kol a komponentů Rebel Bike
Partneři a spolupracovníci Rebel Bike
Internetový obchod Rebel Bike
menu_11
Nadpis anketa
Proč nepoužívám jízdní kolo jako dopravní prostředek?
Celkem hlasovalo: 115184
Anketa paticka Nadpis fotogalerie
poslední vložená fotografie
Zdeněk Dokoupil a Tomáš Kvasnička na elektrokolech Orange Alpine 6e Factory na Singltreku pod Smrkem (podzim 2018)

počet fotografií: 31133

více
Fotogalerie paticka Nadpis anketa
Myslíte si, že je elektrokolo vhodné také na sportovní jízdu?
Celkem hlasovalo: 66566
Ano25125
Ne21417
Nevím20024
Anketa paticka Nadpis odkazy
Postav si svého Singulara!
Singular kalkulačka
vše o Singular Cycles
trvalý odkaz Singular Cycles
Cesky pohar patickaPůjčovna Rebel Bike, obecné informaceNadpis půjčovna
Půjčovna horských a skládacích kol, dětských vozíků, tažných tyčí a cyklosedaček
paticka Nadpis zboží z e-shopu
Teleskopické sedlovky Kind Shock
Kind Shock Drop Zone
Kind Shock Drop Zone R
Kind Shock Super Natural R
Zbozi z e-shopu paticka Nadpis návštěvnost

Top list

Navrcholu.cz


Seo Servis

Navstevnost paticka
space
Detail článku

Středové pohony EV Bike Power Kit 2015

5.3.2015

poslat e-mailem tisk

Středové pohony EV Bike Power Kit (8Fun Bafang) vstupují do své druhé sezóny. V mnoha směrech jsou lepší, silnější a účinější. Jedno si však zachovávají - snadnou instalaci na většinu sériově vyráběných jízdních kol.

Středový pohon EV Bike Power Kit (8Fun Bafang)

Většina (e)cyklistů má vlastní představy o tom, jak by jejich elektrokola měly fungovat a ty nymí mohou být ještě snadněji splněny. První významnou novinkou je rozšířená nabídka pohonů s ohledem na jejich výkon.

Ta původní čítala dvě varianty pohonů - s nominálním výkonem 250W (Středový pohon EV Bike Power Kit 250W) a 500W (Středový pohon EV Bike Power Kit 500W). Pro letošíní rok přibyly další dvě varianty - s nominálním výkonem 350W a 750W.

Středový pohon EV Bike Power Kit 350W

Tato varianta pohonu je určená pro cyklisty, kteří preferují dlouhé dojezdy v kombinaci s vysokým výkonem. Pohon pracuje s napětím 36V a díky tomu si zachovává velmi dobrou hospodárnost s energií. V praxi to znamená, že v kombinaci s baterií o kapacitě 470 Wh, asistované dojezdy mohou snadno přesáhnout "magickou" hranici 100 km.

  • typ pohonu: 8Fun Bafang BBS-01
  • nominální výkon: 350W (maximální výkon 500W)
  • napětí: 36V
  • kroutící moment: 80 Nm
  • asistovaný dojezd: až 160 km (podle kapacity baterie)

Navíc jednotlivé režimy asistence jsou nastavené tak, aby jezdci pomáhaly až do maximální předvolené rychlosti v souvislosti s otáčkami pohonu. V porovnání s variantou pohonu s nominálním výkonem 250W jsou jednotlivé režimy asistence silnější a pomáhají do výrazně vyšší rychlosti.

Středový pohon EV Bike Power Kit 350W (8Fun Bafang BBS-01)

Středový pohon EV Bike Power Kit 350W si můžete zdarma vyzkoušet na našem testovacím horském elektrokole Maxbike Malawi 29 EV Bike 350W.

Středový pohon EV Bike Power Kit 750W

Tento extra silný pohon vás pohodlně "dostane" i na ten nejvyšší kopec. V prudkých stoupáních bude pomyslným limitem pouze technika jezdce. Maximální výkon pohonu 950W v kombinaci s kroutícím momentem až 120 Nm je toho jasným důkazem.

  • typ pohonu: 8Fun Bafang BBS-02
  • nominální výkon: 750W (maximální výkon 950W)
  • napětí: 48V
  • kroutící moment: 120 Nm
  • asistovaný dojezd: až 100 km (podle kapacity baterie)

Také u tohoto pohonu jsou jednotlivé režimy asistence nastavené tak, aby jezdci pomáhaly až do maximální předvolené rychlosti v souvislost s otáčkami pohonu.

Programování středového pohon EV Bike Power Kit

V případě, že již na svém kole používáte středový pohon a uvítali byste jeho vyšší výkon nebo vhodnější průběh jednotlivých režimů asistence, pak pro vás máme řešení. Nechte si svůj pohon naprogramovat přesně tak, aby maximálně vyhovoval vašim požadavkům.

Programování středového pohonu EV Bike Power Kit (8Fun Bafang)

Středové pohony po předešlé dohodě programujeme na počkání. Pro zákazníky, kteří si u nás pohon zakoupili v roce 2014, poskytujeme zvýhodněnou cenu.

Vysokokapacitní baterie do rámu Kinte Battery

Zcela nové vysokokapacitní Li-Ion baterie do rámu Kinte Battery jsou vyrobené ze značkových článků Samsung SDI 29E a vybavené inteligentním ochranným BMS modulem pro maximální ochranu a USB konektorem pro nabíjení mobilních zařízení. Díky své koncepci umožnují na jedno nabití extra dlouhé dojezdy atakující hranici 200 km.

Moderní vysokokapacitní baterie do rámu Kinte Battery

Kinte Battery 36V/17.4 Ah (626 Wh) je vhodná pro středové pohony EV Bike Power Kit (8Fun Bafang BBS-01) o nominálním výkonu 250W a 350W. Na jedno nabití umožňuje asistovaný dojezd až 200 km.

Kinte Battery 48V/11.6 Ah (556 Wh) je vhodná pro středové pohony EV Bike Power Kit (8Fun Bafang BBS-02) o nominálním výkonu 500W a 750W. Na jedno nabití umužňuje asistovaný dojezd až 120 km.

Převodník Bafang Central Drive Ring 43T

Převodník Bafang Central Drive Ring má oproti originálnímu převodníku o 3 zuby méně, tedy 43 zubů. Je vhodný pro všechny středové pohony EV Bike Power Kit v kombinaci s přehazovačkovým řazením i vícerychlostními náboji. Převodník je vyrobený z lehké slitiny Alu a povrchově ošetřený černým eloxem. Z vnější strany je opatřený chráničem.

Převodník Bafang Central Drive Ring 43T

Tento převodník je vhodný především pro jezdce, kteří preferují vyšší kroutící moment pohonu. Je tedy ideálním řešením pro jízdu v kopcovitém terénu. V kombinaci s kazetou s rozsahem pastorků 12-36 zubů již pro vás nebude žádný kopec překážkou.

Odpružené horské kolo Mayo FS 27.5 EV Bike 350W

Hledáte celoodpružené elektrokolo za rozumnou cenu, s vysokým výkonem, neomezenou maximální rychlostí a dlouhým dojezdem? Mayo FS 27.5 EV Bike 350W do posledního splňuje výše popsané. Je totiž cenově nejdostupnější celoodpružené horské kolo se středovým pohonem na našem trhu.

Zdeněk Dokoupil na celoodpruženém horském elektrokole Mayo FS 27.5 EV Bike 350W (středový pohon 8Fun Bafang BBS-01)

Mayo FS 27.5 EV Bike 350W bylo spleciálně navržené pro jezdce, kteří rádi jezdí v náročném terénu nebo po rozbitých cestách a vyžadují pohodlí. Maximální výkon pohonu 500W, kroutící moment až 80 Nm a speciálně navržené převody, umožní jezdci zdolávat i velmi prudká stoupání.

Displej Bafang Central Drive LCD Display C961

Moderním multifunkčním dislej (Displej Bafang LCD Central Drive C961) s devíti režimy asistence ocení především jezdci, kteří požadují velmi jemné dávkování síly pohonu. Umožňuje totiž nastavení jednotlivých režimů po deseti procentech výkonu pohonu (od 20% do 100%).

Displej Bafang Central Drive LCD Display C961 určený pro středové pohony EV Bike Power Kt (8Fun Bafang BBS-01)

Funkce LCD displeje - okamžitá rychlost, denní ujetá vzdálenost, celková ujetá vzdálenost, režim asistence, asistence pro tlačení kola (trvalá rychlost 6 km/h), indikátor stavu nabití baterie, podsvícení, hodiny a chybové hlášení v případě poruchy.

Praktické doplňky EV Bike Parts

Doplňky pro středové pohony EV Bike Power Kit (Doplňky EV Bike Parts by Rebel Bike) jsme navrhli již v minulém roce. Od té doby jsou mezi (e)cyklisty, používající tento typ pohonu, stále oblíbenějšími. Dokáží totiž velice dobře ochránit LCD displej a baterii, usnadní transport a následné skladování a v neposlední řadě skvěle vypadají.

Horské kolo Maxbike Inari 27.5 EV Bike 250W s doplňky EV Bike Parts (Zdeněk Dokoupil po bikování v Jizerských horách, podzim 2014)

Všechny doplňky jsou vyrobené s maximální pečlivostí v České republice z kvalitního větru a vodě odolného materiálu Softshell.

V současné době testujeme

Mohlo by vás zajímat

Testovací elektrokolo Mayo FS 27.5 EV Bike 350W

1.3.2015


(Přečteno: 2587x  |  autor: Z.Dokoupil  |  zdroj: http://www.elektrobikes.cz  |  zpět )

Reklama
Elektrokolo - dopravní prostředek budoucnosti!

 

Novinky Rebel BikeNadpis hledání

Hledani patickaNadpis novinky

Ve spolupráci s časopisem Electric Bike Action CZ a Apache Bicycles jsme otestovali zcela nové trailové elektrokolo Apache Payat Comp 1.

více ]

Otestovali jsme extra silný pohon Bafang BBS-HD v kombinaci s baterií Apache Battery R7 614 Wh.

více ]

Sestavte si horské nebo sportovní elektrokolo Achilles s integrovaným středovým pohonem Bafang MaxDrive nebo Comp Drive Systems přesně podle vašich představ. Začněte vlastní barvou rámu, vyberte si léty prověřené komponenty a typ baterie s kapacitou přesně podle vašich požadavků.

více ]

Od středy 30.8. do pátku 1.9.2017 bude z důvodu účasti na cyklistickém veletrhu Eurobike 2017 ZAVŘENO. Děkujeme za pochopení.

více ]

Prohlédněte si nové video zaměřené na elektrifikovaná kola středovými pohony. Poznejte jak snadno jezdí do kopce, bez omezení z kopce, terénem nebo vodou.

více ]

Novinky paticka novinky emailem

zaregistrujte se pro zasílání novinek

rss 2.0
Nadpis RSS
Nadpis ČeMBA
trvalý odkaz ČeMBA
CeMBA paticka

  © 2001 - 2019 Rebelbike.com | Design arnemaDesign | Správa webu Rebel bike | Často kladené otázky (FAQ)

Rebelbike.com BBBparts.cz Detskevoziky.com Rohloff.cz Feltbikes.cz Singularbikes.cz Skladacikola.com
Najdete nás na Facebooku