menu_01
Úvodní stránka Rebel Bike
O společnosti Rebel Bike
Akce Rebel Bike
Půjčovna Rebel Bike
Jízdní kola, dětské vozíky, tažné tyče, prodej, stavba, servis, repase Rebel Bike
Fotogalerie a videogalerie Rebel Bike (1999 - 2011)
Bazar jizdních kol a komponentů Rebel Bike
Partneři a spolupracovníci Rebel Bike
Internetový obchod Rebel Bike
menu_11
Nadpis anketa
Proč nepoužívám jízdní kolo jako dopravní prostředek?
Celkem hlasovalo: 126502
Anketa paticka Nadpis fotogalerie
poslední vložená fotografie
Prodejna Elektrokola s.r.o.

počet fotografií: 31137

více
Fotogalerie paticka Nadpis anketa
Myslíte si, že je elektrokolo vhodné také na sportovní jízdu?
Celkem hlasovalo: 73853
Ano27662
Ne23871
Nevím22320
Anketa paticka Nadpis odkazy
Postav si svého Singulara!
Singular kalkulačka
vše o Singular Cycles
trvalý odkaz Singular Cycles
Cesky pohar patickaPůjčovna Rebel Bike, obecné informaceNadpis půjčovna
Půjčovna horských a skládacích kol, dětských vozíků, tažných tyčí a cyklosedaček
paticka Nadpis zboží z e-shopu
Teleskopické sedlovky Kind Shock
Kind Shock Drop Zone
Kind Shock Drop Zone R
Kind Shock Super Natural R
Zbozi z e-shopu paticka Nadpis návštěvnost

Top list

Navrcholu.cz


Seo Servis

Navstevnost paticka
space
Detail článku

Naše nabídka elektrokol Apache 2019

15.2.2019

poslat e-mailem tisk

Apache Bicycles zařadil do své nabídky elektrokola poprvé v roce 2008, tedy před více jak deseti lety. Za tu dobu se stal jedním z lídrů na trhu s elektrokoly nejen v České republice, ale prakticky v celé střední Evropě. Při vývoji elektrokol se zaměřuje především na jejich funkčnost a spolehlivost.

Důraz přitom klade na přeciznost montáže a kvalitu. Většina používaných komponent tak pochází od renomovaných výrobců jako například Shimano, SR Suntour, Schwalbe, Ritchey, LG, Bosch, Bafang a nově také CompDrive. Nelze než konstatovat, že modelová řada elektrokol Apache 2019 prošla velkou inovací a navíc přibyly zcela nové modely horských a sportovních elektrokol.

Horské elektrokolo Apache Hawk MX 29 (model 2019)

Horská a sportovní elektrokola Apache s označením MX

"oblíbená horská a sportovní elektrokola pro každodenní použití v terénu a zpevněných cestách"

Horská a sportovní elektrokol Apache s označením MX mají zcela přepracovaný rám z lehké slitiny Alu, částečně integrovanou baterii, barevou ovládací jednotkou a léty prověřený silný středový pohon Bafang MaxDrive s vysokým kroutícím momentem. Pohonná jednotka je v rámu uložena pod úhlem 40 stupňů, čímž bylo dosaženo nejen sportovnějšího vzezření, ale především lepší průchodnosti členitým terénem.

Nastavení pohonu je možné díky "chytrému" softwaru snadno upravit a to včetně možnosti zvýšení rychlostních limitů. Na spodní trubce rámu je umístěná moderní baterie LG Li-Ion s kapacitou  36V/13 Ah (468 Wh) nebo 36V/16 Ah (576 Wh) a dojezdem až 160 km na jedno nabití. Kvalitní vzduchová vidlice s ovládáním z řidítek, přesné 10-ti rychlostní řazení i široké ráfky se postarají o to, abyste si jízdu terénem užili tak, jako nikdy předtím. S pomocí silného středového pohonu snadno zdoláte vše, co se vám odváží postavit do cesty.

Horské elektrokolo Apache Tuwan MX-I 29 (model 2019)

Horská a sportovní elektrokola Apache s označením MX-I

"ladnost a čistota tvaru rámu s integrovanou baterií a silným středovým pohonem"

Zcela nová řada horských a sportovních elektrokol Apache s označením MX-I má rám vyrobený z lehké slitiny Alu a integrovanou baterii LG Li-Ion o kapacitě 36V/16 Ah (576 Wh), která opticky splývá se spodní rámovou trubkou a vytváří tak čistý elegantní design, barevnou ovládací jednotku a léty prověřený silný středový pohon Bafang MaxDrive s vysokým kroutícím momentem.

I v tomto případě je možné parametry pohonu díky "chytrému" softwaru snadno upravit a to včetně možnosti zvýšení rychlostních limitů. Integorvaná vysokokapacitní baterie umožňuje dojezd až 160 km na jedno nabití. Samozřejmostí je přední odpružená vidlice se zavíráním z korunky a spolehlivé 9-ti rychlostní řazení. Nechybí ani hydraulické kotoučovky s brzdovými kotouči o průměru 180 mm, které elektrokolo bezpečně zastaví za každých okolností.

Horské elektrokolo Apache Tuwan Comp 27.5 (model 2019)

Horská a sportovní elektrokola Apache s označením Comp

"lehké řazení jako na běžném kole a bezkonkurenčně nízká váha"

Zcela nová řada horských a sportovních elektrokol Apache s označením Comp mají rám z lehké slitiny Alu, částečně integrovanou baterii a zcela nový integrovaný česko-japonský středový pohone CompDrive C18, který je při hmotnosti 2.9 kg o kilogram lehčí, než pohony konkurenčních značek. Pohon využívá patentovanou technologii Gear Sensor GSGI, která umožňuje plynulé a komfortní řazení a zároveň prodlužuje životnost celého řadícího systému. Na spodní rámové trubce je umístěná moderní baterie LG Li-Ion s kapacitou  36V/16 Ah (576 Wh) a dojezdem až 160 km na jedno nabití.

Přesné 10-ti rychlostní řazení v kombinaci se snímačem řazení Gear Sensor GSGI zaručuje hladké řazení jako na běžném kole a  jezdec se tak může plně soustředit na svůj výkon. Nechybí ani spolehlivé hydraulické kotoučové brzdy s brzdovými kotouči o průměru 180 mm. O dokonalé splynutí jezdce s elektrokolem v jeden celek  se postarají i značkové gripy a sedlo Ergon, které jsou v této cenové relaci nadstandardem, stejně jako vzduchová vidlice s ovládáním z řidítek a s pevnou osou. Pomyslným bohusem je možnost propojení chytrého telefonu s ovládací jednoutkou pomocí speciální aplikace.

Trailové elektrokolo Apache Payat Comp 3 (model 2019)

Trailová elektrokola Apache s označením Payat Comp

"snadná průchodnost terénem díky trailové geometrii, kombinaci kol 27.5"/29" a nízké váze"

Trailová elektrokola Apache Payat Comp jsou horkou novinkou z dílny Apache. Jsou vybavená novým česko-japonským středovým pohonem CompDrive C18, který je při hmotnosti 2.9 kg o kilogram lehčí, než středové pohony konkurenčních značek. Tento pohon využívá patentovanou technologii Gear Sensor GSGI, která umožňuje plynulé a komfortní řazení a zároveň prodlužuje životnost celého řadícího systému.

Moderní baterie LG Li-Ion s kapacitou  36V/16 Ah (576 Wh) je do rámu částečně integrovaná, což přináší  oproti zcela integrované baterii další váhovou úsporu a proto Apache Payat Comp osloví především jezdce, kteří u elektrokola očekávají co nejnižší hmotnost. Každopádně tím největším pomyslným bonusem je bezesporu kombinace předního 29" kola a plusového zadního 27.5" kola.

Spolu s trailovou geometrií rámu tato koncepce dodává elektrokolu na špičkové obratnosti, která jde ruku v ruce s vynikajícím výkonem pohonu CompDrive C18. Ovládací jednotka s tlačítky pod řídítky zvyšuje komfort ovládání elektrokola a navíc umožňuje pomocí aplikace propojení s mobilním telefonem. Kromě záznamu trasy a jízdních dat je tak možné sledovat a vyhodnocovat i další zajímavé hodnoty v závislosti na profilu terénu a výkonu pohonu.

Elektrokola Apache 2019

15.2.2019


(Přečteno: 3818x  |  autor: Z.Dokoupil  |  zdroj: http://www.elektrokolasro.cz  |  zpět )

Reklama
Elektrokolo - dopravní prostředek budoucnosti!

 

Novinky Rebel BikeNadpis hledání

Hledani patickaNadpis novinky

Ve spolupráci s časopisem Electric Bike Action CZ a Apache Bicycles jsme otestovali zcela nové trailové elektrokolo Apache Payat Comp 1.

více ]

Otestovali jsme extra silný pohon Bafang BBS-HD v kombinaci s baterií Apache Battery R7 614 Wh.

více ]

Sestavte si horské nebo sportovní elektrokolo Achilles s integrovaným středovým pohonem Bafang MaxDrive nebo Comp Drive Systems přesně podle vašich představ. Začněte vlastní barvou rámu, vyberte si léty prověřené komponenty a typ baterie s kapacitou přesně podle vašich požadavků.

více ]

Od středy 30.8. do pátku 1.9.2017 bude z důvodu účasti na cyklistickém veletrhu Eurobike 2017 ZAVŘENO. Děkujeme za pochopení.

více ]

Prohlédněte si nové video zaměřené na elektrifikovaná kola středovými pohony. Poznejte jak snadno jezdí do kopce, bez omezení z kopce, terénem nebo vodou.

více ]

Novinky paticka novinky emailem

zaregistrujte se pro zasílání novinek

rss 2.0
Nadpis RSS
Nadpis ČeMBA
trvalý odkaz ČeMBA
CeMBA paticka

  © 2001 - 2020 Rebelbike.com | Design arnemaDesign | Správa webu Rebel bike | Často kladené otázky (FAQ)

Rebelbike.com BBBparts.cz Detskevoziky.com Rohloff.cz Feltbikes.cz Singularbikes.cz Skladacikola.com
Najdete nás na Facebooku